Anasayfa
Sisteme Nasıl Kayıt Olunur? Yazdır

Sİsteme kayıt olmak için YAPILMASI GEREKENLER:

01.Yukarıdaki Menüde Bulunan veya Burdan "Muhtar Girişi " Linkine Tıklayınız.

02.Gelen ekranda bulunan "Yeni Kayıt" tuşuna basınız.

03.Gelen formu dikkatli ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra "Formu Gönder" tuşuna basınız.İstenen bilgileri doğru olarak girdiyseniz. Kaydınızın başarılı bir şekilde sisteme girildiği bilgisi gelecektir ve Yazmış olduğunuz e-Posta Adresinize Bilgilendirme mesajı gelecektir.

KAYIT ONAYI İÇİN İSTENEN BELGELER: 

01.Kaydınızı Yaptırırken Okumuş olduğunuz Sözleşme şartlarını gösteren belgenin Yazıcıdan iki adet çıktısını alarak ilgili yerleri doldurup imzalayıp mühürleyin. Sözleşme şartlarını gösteren belgeyi Buraya Tıklayıp Görebilirsiniz.

02.Muhtar Olduğunuza Dair Mahalli İdarelerden Alacağınız Güncel Tarihli Belge.

03.Online Kredi Kartı kullanmak istemeyen üyelerimiz için Sistem üyeliği ücreti Olan 30 YTL'nin PTT Kızılay şubesi 5638859 Nolu Hesabına Yatırılıp Alınan Dekontunun Aslı.

Yukarıda Hazırlamış olduğunuz  Belgeleri Kargo ile

              Türkiye Muhtarlar Federasyonu
               Menekşe 2.Sok. No:20/7 Kızılay - ANKARA

Adresine göndermeniz gerekmektedir. Belgeler Elimize Ulaştığında Üyeliğiniz Aktif Edilecek ve Giriş şifreleri Tarafınıza E-Posta Yoluyla İletilecektir.

Sözleşme şartları Belgesini Görebilmek İçin Adobe Acrobat programının bilgisayarınıza yüklü olması gereklidir. Yüklü Değilse BURAYA TIKLAYIP programı indirdikten sonra bilgisayarınıza yükleyin.

 
< Önceki   Sonraki >
 

Search

Duyurular

Muhtar arkadaşlar, sistemimize başvuru yaparak, aşağıdaki T.C. kimlik no ile hazırlanan belgeleri içi yazılmış olarak alabilirler;
İkametgah İlmuhaberi, Nüfus Cüzdanı Talep Belgesi, Nüfus Cüzdanı Kayıp ve Değiştirme, Nüfus Cüzdanı Sureti, Meşguliyet Belgesi, İyi Hal İlmuhaberi, Evci Kağıdı, Fakirlik Belgesi, Yokluk İlmuhaberi, Yerleşim Yeri ve diğer adres Belgesi
---------------------------------------
Sistemimizde yenilik içeren belgeler yapılmaya devam etmektedir.