Anasayfa arrow Çalışmalar
Plan Bütçe Komisyonı Bşk.Mustafa AÇIKALIN Ziyareti

ImagePlan Bütçe Komisyonu Bşk.Mustafa AÇIKALIN,İçişleri Komisyonu Üyesi Necdet ÜNÜVAR ve HASAN CANPOLAT Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL ile Gnl.Yönetim Kurulu TBMM'de Muhtar sorunlarıyla ile ilgili toplantı halinden görünüş.

Devamını oku...
 
Nisan 2010 TMD Gnl.Yönetim Toplantısı
ImageSn.Gnl.Bşk.Ramazan Özünal ve Gnl.Yönetim Kurulundan Görünüm.
 
İçişleri Bakanlığı Dernekler Dire Bşk.Mustafa YARDIMCI'ya Ziyaret

   ImageSn.Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL ve Gnl.Yönetim Kurulu ,İçişleri Bakanlığı Dernekler Daire Bşk.Mustafa YARDIMCI'yı makamında ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunarak Syn.Mustafa  YARDIMCI'nın ülke genelinde bulunan sivil toplum örgütlerinin yasal boyutta AB norumları seviyesine getirileceğini inandığını söyledi.Syn.YARDIMCI'da elinden gelen gayreti ve çabayı bütün çalışanlarıyla birlikte çağdaş hizmet verme yönünde  çalışacaklarını söyledi.

 
İçişleri Bakanlığı Müsteşar Yrd.Hasan CANPOLAT'a Ziyaret
Imageİçişleri Bakanlığı Müsteşar Yrd.Hasan Canpolat'ı , TMD Gnl.Bşk.Ramazan Özünal ve Yönetim Kurulu ziyaret ederek  muhtar sorunlarıyla ilgili görüş alışverişinde bulundular.
Devamını oku...
 
Sn.Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL Kanal B Tv'ye Konuk Oldu.
 ImageSn.Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL ve Eski Bakan Ufuk Söylemez ile birlikte Prf.Hasan ÜNAL'ın programına katılarak muhtarlarımızın sorunlarını dile getirdi.
 
Van-Ercis şubesi Sn.Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL'ı Ziyaret Etti.
ImageSn.Gnl.Bşk.Ramazan ÖZÜNAL,Ercis TMD şube Bşk. Sn.Yahya İnan ve  muhtarımız Kasım ALBAYARK'a Milli Eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı onur belgesi ve plaket verdi.
Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 31 - 36 / 87
Advertisement