Anasayfa arrow Basın
Basın
Erdemli Köylerarası Spor Turnuvası Yazdır

Image

 Genel Başkan Sayın Ramazan ÖZÜNAL, Erdemli Sorgun Yaylasında TMD şube Başkanı Ömer KILIÇ ile birlikte maçları yakından takip etti.

Devamını oku...
 
TMD GENEL MERKEZ ZİYARETCİLERİ Yazdır

Image

TMD Söke Başkanı Mustafa ÖZTÜRK ve heyetinin genel merkez ziyareti.

 
CHP GNL BşK YARD UMUT ORAN MUHTARLARLA TOPLANDI Yazdır

Image

Genel Başkan Ramazan ÖZÜNAL, CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut ORAN' ın mutarlarla toplantı yaparak ''sorunlarınızın sonuna kadar takipçisi olacağımdan hiç şüpeniz olmasın'' demesi üzerine Sayın ÖZÜNAL muhtarlarımız siz genç kardeşlerimizden yasal ve sosyal boyutta beklentileri çoktur, en azından konularımızı mecliste dile getirmenizbile bizlere vermiş olduğunuz önemi gösterecektir, bu konuda çalışmalarınızda başarılar dilerim dedi. 

Devamını oku...
 
CHP MİLLETVEKİLİ ZİYARETİ Yazdır

Image

Sayın GNL BşK Ramazan ÖZÜNAL'I ofisinde CHP milletvekili Faruk LOOğLU ziyaret ederek muhtarlarla ilgili yasal boyuta mecliste gayret ve çaba sarfedeceklerini ifade ettiler. Sayın GNL BşK'da Sayın LOOğLU'NA ziyaretten menmuniyetini bildirdi, muhtarlar için çalışacağına söylemesi üzerine kendilerine teşekkür etti.

 
TMD KADİRLİ şUBESİ GENEL KURULU Yazdır

Image   Image

Genel Başkan Ramazan ÖZÜNAL TMD Kadirli şubesi genel kurula katılarak yasal ve özlük hakklarıyla ilgili 39 maddelik çalışmalarıyla ilgili genel kurula bilgi sundu.

Devamını oku...
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Son >>

Sonuçlar 10 - 18 / 131
Advertisement